“Ми вчора ввечері попрощалися”: Батьки стюарда, який загинув в авіакатастрофі в Ірані розчулили заявоюВ авіакатастрофі українського літака Boeing 737 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії” (МАУ) в Ірані загинув старший бортпровідник Ігор Матків. Йому було 34 роки.

Про це повідомила кореспондент OBOZREVATEL з аеропорту “Бориспіль”, яка спілкувалася з батьками стюарда. Вони сказали, що за станом на 9:00 ранку офіційно їм нічого не сказали. Про трагедію вони дізналися зі ЗМІ.

- джерело.

Мама загиблого старшого стюарда Ігоря Матківа зі сльозами розповіла нам, що син багато років працював у МАУ.

“Йому 34 роки. У нього не було сім’ї, ми з батьком його сім’я. Ми вчора з ним ввечері попрощалися. Нам ще рукою помахав. Рейс туди був вечірній, а вранці назад. Каже:” Я, мама, вранці буду “. І в 6 ранку дочка дзвонить з Америки і питає: “На якому рейсі Ігор полетів?” Я кажу, що в Тегеран. Вона каже: “Українські авіалінії там розбилися”. Ми нікуди не можемо додзвонитися. Тому приїхали з Козельця сюди “, – сказала мама Ігоря.

За її словами, він закінчував факультет іноземних мов, а перед тим навчався в Кіровоградському льотному училищі. А в МАУ пропрацював 10 років.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: