Морози до -15: синоптики повідомили про серйозне похолоданняПогода в Україні на Різдво буде холодною. За прогнозом синоптиків в країну прийде різке похолодання. Вночі очікується до мінус 10-15 градусів морозу.

- джерело.

За прогнозом начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислава Білика, в останній декаді січня можливе зниження температури навіть до -22 градусів.

“На Різдво погода погіршиться, з 9-10 січня буде вторгнення холодного повітря, затримається орієнтовно на тиждень. Вночі температура опускатиметься до 10-15° морозу”, – розповів синоптик, пише ТСН.

На заході перша декада місяця буде теплою з +1 + 5 і близько нуля вночі. Далі і до кінця місяця вдень температура буде балансувати на нулі, вночі до -6. Наступний тиждень буде багатий опадами – дощ, мокрий сніг. Далі очікується сніг, але інтенсивність опадів знизиться.

Для сходу січень місяць буде більш холодним. Наступного тижня мінус незначний, а далі морози посиляться і триматимуться до кінця місяця – вдень -2… -5, вночі – до -9… -11 морозу. Сніг буде йти майже кожен день.

На півдні країни традиційно тепліше. До кінця січня похолодає, але не сильно – вдень 0… + 4, вночі близько нуля.

У Києві мінусова температура прийде вже наступного тижня. І в цілому весь місяць буде з -1… -5 вдень і до -9 градусів вночі. Сніг, мокрий сніг і дощ будуть частими гостями столиці.

Читайте також:Останні новини: