Містична загибель немовлят потрясла українське місто: батьки благають про допомогу


Медзаклад перевіряють

Через загибель новонародженої дитини в Чернівцях розгорівся скандал. Відомо, що батьки звинуватили медпрацівників у бездіяльності.

Батьки дитини – Олег і Ольга Осипенко – стверджують, що персонал пологового будинку халатно поставився до своєї роботи і вже написали заяву в поліцію. Зараз медзаклад перевіряють. До того ж, є інформація, що за останній місяць в даному пологовому будинку померло шестеро малюків.

Дитина Олега і Ольги народився недоношеним на 33-му тижні вагітності, незважаючи на це самі пологи пройшли без проблем. Майже відразу новонароджену дівчинку помістили в відділ реанімації, але лікарі сказали, що це звичайна процедура.

Як розповідає мати Ольга, доктора її запевнили, що “з дитиною все добре, він просто побуде там” і скоро його віддадуть батькам.

Однак на другий день стан дитини раптово погіршився. Лікарі назвали безліч симптомів, беспокоивших дитини, але однозначного діагнозу так і не озвучили, а просто запропонували спостерігати за хворобою в динаміці. Крім того, через свята нібито неможливо було зробити необхідні аналізи.

“Потрібно УЗД. Я кажу: в чому проблема? Давайте УЗД. Ну, ви розумієте, зараз вже вихідні дні, 8 березня, все закрито, лікарів не знайдемо”, – розповів Олег Осипенко.

Після цього батьки дівчинку відвезли в іншу дитячу лікарню, але все ж врятувати її не вдалося. Причиною смерті вказано запалення легенів.

“Важкий стан на момент приїзду. Враховуючи те, що були об’єднані проблеми, вона недоношена, була діагностована пневмонія, проблеми з нервовою системою, на жаль, не вдалося допомогти їй”, – прокоментував завідувач відділенням інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні р. Чернівці Олексій Козьма.

Батьки звинувачують персонал пологового будинку №1 у занесенні інфекції дитині і надалі бездіяльності. “Наша дитина – це був третій помер новонароджений за тиждень в тій реанімації”, – стверджує Олег Осипенко.

У свою чергу в пологовому будинку свою провину заперечують і припускають, що запалення легенів було вродженим.

Джерело.

Читайте також:


Останні новини: