Майже 2 тис. українських пар одружаться у День святого ВалентинаУ День святого Валентина в Україні одружаться 1830 пар.

- джерело.

Про це повідомляється у відповіді Міністерства юстиції.

Заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова повідомила:

“Бажання зареєструвати шлюб 14 лютого проявили 1830 пар. Чекаючи такий ажіотаж в день Святого Валентина, Мін’юст запровадив акцію “Любов поза часом”: усі закохані зможуть навіть вночі подати заяву до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та зареєструвати шлюб, якщо він був раніше призначений саме на цей день”.

Вона зазначила, що зробити це можна буде у 58 відділах ДРАЦСу (список є на сайті Мін‘юсту), які 14 лютого працюватимуть з 8 ранку і до півночі.

За словами заступника Міністра юстиції, до органів РАЦСу можуть звертатися не тільки ті, хто вперше вирішив зареєструвати шлюб, але й ті, хто хоче відсвяткувати срібне, золоте чи навіть діамантове весілля, поновити шлюбні обіцянки та ще раз пережити відчуття, які були багато років тому. «У відділах ДРАЦСу є спеціально підготовані сценарії таких урочистостей, крім незабутніх емоцій, подружжя отримають ще й ювілейні свідоцтва», – зазначила Олена Сукманова.

Також в Мін’юсті уточнили, що в минулому році бажання з’єднати себе узами шлюбу в День святого Валентина виявила 2221 пара.


Читайте також:


Залишити коментар: