Лист Саакашвили до Порошенка


У своєму посланні Саакашвілі визнав свої помилки.

У листі до президента Петра Порошенка Міхеіл Саакашвілі зізнався, що допускав і допускає багато політичних помилок. Про це повідомив прес-секретар глави держави на своїй сторінці у Facebook 19 грудня, опублікувавши лист Саакашвілі.

“Він висловився за деескалацію ситуації, пообіцяв не вдаватися до подальшої дестабілізації і запропонував переговори “з уповноваженим представником”, – зазначив Цеголко.

Водночас речник глави держави зазначив, що як свідчить штурм Жовтневого палацу, свого слова Саакашвілі не дотримався.

Читайте також: МАЛЮКИ ВІДЧАЙДУШНО НАМАГАЛИСЯ ВРЯТУВАТИСЯ: ВСІ ПОДРОБИЦІ СТРAШНOЇ ПOЖЕЖІ НА ЧЕРКАЩИНІ (ФОТО)

“З огляду на численні запити журналістів, а також на коментарі самого Саакашвілі, в яких він маніпулює змістом цього листа, прийнято рішення його оприлюднити”, – резюмував Цеголко та виклав фотокопію листа.

Як повідомило напередодні видання Insider, лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі написав президенту України Петру Порошенку листа із закликом до деескалації протистояння і до діалогу. Аналогічне прохання він передав Порошенку в усній формі через посла однієї з країн Євросоюзу.

За даними DT.UA, лист не пом’якшив Порошенка, і президент розраховує на те, що апеляційний сyд, до якого звернулася ГПУ, прийме рішення про електронний браслет та домашній aрeшт для політика.

Раніше Саакашвілі різко змінив свою риторику щодо Порошенка, відзначивши необхідність діалогу з ним, а також вирішив зосередитися на боротьбі з “Медведчуками, Ахметовими та іншими олігархами”, без згадки Порошенка.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: