Лікар розкрив особливості температури при новому штамі COVID-19: коли варто збиватиЛікар розкрив особливості температури при новому штамі COVID-19: коли варто збивати.

- джерело.

У захворілих на коронавірус температура може триматися до двох тижнів, зазначив медик.

 

При новому штамі коронавірусу COVID-19 варто збивати навіть температуру 37,5 градуса, оскільки у багатьох пацієнтів вона виснажлива.

Температура при коронавірусі часто важно збивається ліками й може триматися від 10 до 14 днів, поділився головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький у своєму каналі в Telegram.

Медик додав, що температура може бути вищою, аніж 38 градусів.

“…я особисто радив її (температуру – Ред.) збивати навіть при 37,5! Зараз у багатьох пацієнтів вона просто є виснажливою, і часто її важко збити ліками, а також вона може тримати по 10-14 днів…”, – зазначив Жиравецький.

Нагадаємо, температура є одним з основних симптомів COVID-19.

На початку жовтня міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко сказав, що в державі 95% всіх виявлених випадків зараження коронавірусом припадали на штам “Дельта”, який вперше було виявлено в Індії.

Пізніше Тарас Жиравецький написав, що в нашій країні, можливо, вже з’явився новий штам COVID-19 – “Дельта плюс” (AY 4.2), виявлений вперше у Великій Британії.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: