Лікар назвав небезпечні симптоми COVID-19, за яких треба терміново діятиЄ ряд симптомів захворювання на коронавірус, за яких хворому необхідно якнайшвидше звернутися за медичною допомогою. Вони можуть вказувати на різке погіршення стану та необхідність реанімації.

- джерело.

Лікар назвав небезпечні симптоми COVID-19, за яких треба терміново діяти


Про це в ексклюзивному бліцінтерв’ю OBOZREVATEL розповів доктор медичних наук, професор Сергій Крамарєв. Один із таких симптомів – задишка.

За словами медика, Дельта-штам коронавірусу відрізняється тим, що ускладнення можуть настати набагато раніше, ніж це було з попередніми штамами. Різке погіршення стану хворого може настати вже на 3-4-й день.

Початок хвороби може бути пов’язаний із симптомами, характерними для звичайного простудного захворювання, але вже через кілька днів можуть виникнути такі симптоми, як “задишка, тиснення в грудях, незрозумілі запаморочення, провали у свідомості”.

Крамарєв наголосив: при появі таких симптомів необхідно одразу звертатися по медичну допомогу, оскільки вони можуть свідчити про небезпечний розвиток захворювання. “Якщо симптоми сильно виражені, необхідно викликати швидку, бо у сімейних лікарів зараз просто завал”, – зауважив він.

Водночас медик розповів, що у випадку з Дельта-штамом значного підвищення температури тіла може не бути. Вона може не перевищувати 38 градусів. “Зрозуміло, що якщо вона за 40, то це показник тяжкості, але якщо вона не дуже висока, то це ще не означає, що все легко”, – пояснив він.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: