Коронавірус забрав життя автора популярного фентезі роману “Сторожова застава”Сьогодні, 31 жовтня, зупинилось серце відомого українського письменника, поета, автора фентезі роману “Сторожова застава” Володимира Рутківського.

- джерело.Про смерть митця повідомили на Facebook-сторінці видавництва “Абабагаламага”.
“Сьогодні по полудні від ненаситного ковіду відійшов у вічність видатний український письменник, лауреат Шевченківської премії і наш великий друг Володимир Рутківський. Надзвичайно болюча втрата для української літератури! Його блискучими творами зачитуються десятки тисяч дітей і дорослих. Український світ збіднів на Митця, який дав нам приклад шляхетного служіння рідній історії і рідному слову. Найсвітліша пам’ять, дорогий наш Друже і Вчителю”, – йдеться у допиcі.

Володиимир Рутківський народився 18 квітня 1937 року у селі Хрестителеве, що на Черкащині. Володимир Григорович – український поет, прозаїк, дитячий письменник, новинар. Серед найвідоміших творів автора фентезі роман Сторожова застава та тетралогія Джур» про пригоди козаків-характерників Швайки, Грицика та Санька.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: