Коли в Україні буде жовта зона карантину: Кабмін назвав точний часНа позачерговому засіданні Кабмін затвердив рішення про продовження адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року. Додатково в країні будуть введені карантинні обмеження жовтої зони. Про це повідомляє прес-служба уряду.

- джерело.

У вівторок, 21 вересня, держкомісія з питань ТЕБ та НС розгляне питання про введення в Україні жовтої карантинної зони з 00:00 22 вересня 2021 року. Таке рішення обґрунтоване стрімким погіршенням ситуації з коронавірусом у країні.

Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернув увагу на те, що одночасно з цим вступлять в силу нові правила адаптивного карантину, які можуть послабити вимоги до освітніх установ і підприємств, де вакцинацію пройшли мінімум 80% співробітників.

“Ми змінили підхід до карантинних обмежень та дозволили роботу таким закладам, щоб не зупиняти економічний та освітній процес у нашій країні. Держава надала можливість кожному громадянину щепитися безкоштовно різними вакцинами на вибір”, – повідомив Шмигаль.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: