Кладовища заповнені жертвами COVID-19: дочка 2 тижні тримає тіло своєї матері у вітальні, бо не може її похоронитиВ Італії жінка не може поховати свою матір, через те, що всі кладовища заповнені жертвами коронавірусу. Так, вона змушена тримати тіло покійної у труні у вітальні власного будинку.

Передає - джерело.

Про це повідомляє видання The Sun.

Жінку звати Джузі Ла Мантії. Її попросили потримати тіло її матері у будинку, бо через коронавірус немає місць на цвинтарі.

Жінка проживає в італійському місті Палермо, що на Сицилії.

Її матір померла ще 19 лютого. У похоронному бюро їй сказали потримати тіло вдома, бо немає місць на кладовищах. Після того, як пройшло 12 днів, вона почала хвилюватися.

“Ми думали, це лише справа одного чи двох днів, щонайбільше. Начебто цього часу досить, щоб організувати поховання. Але минали дні, ніхто не приходив забрати труну. Моя сім’я пропонувала різні рішення. Наприклад, зберігати тіло на інших цвинтарях. Але нам сказали, це неможливо через надзвичайну ситуацію, спричинену коронавірусом. Ніде немає місця. Навіть не можна гідно померти в цьому місті”, – розповіла жінка.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: