Діти горіли в хаті кілька годин: моторошні подробиці пожежі на ВінниччиніРодина стояла на обліку у соцслужб – кажуть правоохоронців. 

Інформує - джерело.

Дворічна дівчинка загинула в пожежі на Вінниччині. Її шестирічна сестричка – лежить у реанімації. Трагедія сталася в селі Некрасово. Батьки нагріли піч, залишили дітей самих удома, а хату зачинили за замок. Коли матір повернулася, побачила дим, вибила вікно, але найменша Вікторія вже була мертва.

Навколо обійстя стійкий запах горілого, в хаті вибиті вікна, а всередині попіл. Сусіди кажуть – хата горіла кілька годин – але через її розташування цього ніхто не помітив.

Зайнялось щось біля печі, температура у хаті була така, що телевізор, який стояв за кілька метрів від неї, повністю розплавився, а диван, на якому лежали дівчатка, був ще ближче.

Дворічна Вікторія та шестирічна Уляна були вдома самі. Батьки пішли ще зранку, а дітей зачинили на замок. Мати повернулася лише за кілька годин.

“Мати повідомила, що вона, побачивши дим, розбила вікно і залізла в будинок. Побачила, що від печі йде вогонь і почала шукати дітей”, – розповідає начальник відділу поліції №3 вінницького районного управління Віталій Стахов.

Найменша дівчинка вже не дихала, лікарі швидкої діагностували смерть. Шестирічну Уляну шпиталізували. Вона зараз в комі в реанімації

За словами лікарів, у дитини ураження дихальної системи, оскільки вона надихалась чадним газом, та ураження легень.

В лікарню до дівчинки ніхто не приходить. ЇЇ мати, 30 річна Світлана, ніде не працює, розповідають у селі. Обидві дитини від попередніх шлюбів. У це село приїхала з новим співмешканцем і винайняли тут хату

“Тут вони були набігами. Вони якійсь неадекватні, видно, що люди зловживають спиртними напоями”, – говорить староста Андрій Фостик.

Діти були недоглянуті і часто голодні, розказують сусіди.

Родина стояла на обліку у соцслужб – кажуть правоохоронців Вони відкрили одразу два кримінальних провадження. За недогляд за дітьми і порушення правил пожежної безпеки. Хата спалахунула через розпечену пічку, – це встановили рятувальники.

Матір і вітчима опитали, але відпустили на похорон. Де зараз проблемне подружжя – в поліції не знають.

Що сталось з її онуками лиш ввечері дізналась Галина. Жінка живе у сусідньому селі. Де її донька – теж не знає.

Мамі і вітчиму дівчат загрожує до 8 років позбавлення волі. Також поліцейські клопотатимуть, аби жінку позбавили прав на старшу доньку, за життя якої нині борються медики.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: