Кіркоров несподівано визнав Крим українським: «Хтось повинен змінити ситуацію»Філіп Кіркоров зробив несподівану заяву про Україну, мимоволі підтвердивши, що не визнає Крим російським

Король російської естради розповів про своє ставлення до України в інтерв’ю скандальної російської телеведучої Ксенії Собчак. Відео з їх бесідою було опубліковано на YouTube.

«Якщо ти поїдеш в Україну і даси там концерт – Путін тобі потім влаштує…З президентом будуть напружені відносини», – підкреслила Собчак в ході розмови.

У свою чергу Кіркоров зазначив, що сильно сумує за Україною і саме тому їздить до Криму. Таким чином артист побічно підтвердив, що вважає півострів українською територією.

«Ну хтось повинен змінити ситуацію. Будемо виправляти антиросійську риторику, будемо говорити. Якщо мені випаде місія налагодить відносини України і Росії – я поїду. Буду будувати місток дружби. Якось будемо рулити. Дуже сумую за Україною, тому і в Крим приїжджаю», – розповів співак.

Він додав, що усвідомлює, яка відповідальність загрожує за поїздки в Крим з території Росії.

«Я розумію, що спричиняю на свою голову бідну всі ці жахливі наслідки. СБУ пустить – я поїду в Україну. Мене просто туди не пускають, якби пускали, я неодмінно б їздив», – заявив Кіркоров.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: