Калушанка здобула сертифікат з моделінгу міжнародного рівня. ФОТОВперше в Україні відбувався авторський майстер-клас «Дефіле «Haute couture»» від засновника академії, маестро подіуму, професора Haute Сouture Іспанії, володаря найвищих відзнак в сфері моди, телеведучого, психолога, оперного співака Ернандо Еррера.

- джерело.

До уваги учасників майстер-класу було представлено 8 годин, 10 творчих (практичних) класів і практичних занять, повідомляють “Вікна”.

Сертифікат Міжнародної модельної академії від Ернандо Еррера отримала і юна калушанка Діана Сурмей.

Учасники авторського майстер-класу мають змогу відвідати Міжнародну модельну академію в Барселоні. Також у них є унікальна можливість вступити на навчання до академії вже найближчим часом та отримати рекомендації для працевлаштування в провідних модельних агентствах Барселони.

Моделі заносяться до бази моделей організатора та запрошуються на покази в Україні та Європі.

На захід завітали заступник Посла Королівства Іспанії в Україні Хорхе Солером, заслужена артистка України, Президент Української Асоціації “Джерело” Ольга Дзюбан, співачка Анжеліка Рудницька, гості і партнери.

Своїми враженнями у соцмережі ділиться Мар’яна Сурмей:

“Величезне спасибі за чудову організацію та запрошення Людмила Скитенко. Тож тепер новими знаннями та новими вміннями Діана буде ділитися на уроках дефіле з учнями #CreativeClub”

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: