Хотіла сфотографуватись – на Тернопільщині 16-річна дівчина сильно постраждала через падіння з 5-метрової висоти


Дівчина хотіла зробити фото на руїнах замку, однак втратила рівновагу та впала. Внаслідок падіння студентка отримала ушкодження у вигляді черепно-мозкової травми, травми шийного відділу хребта та рваної рани підщелепної ділянки.

Про це повідомляє “Уніан” з посиланням на прес-службу ГУ НП України в Тернопільській області.

Виявилось, зо 11 квітня викладач виробничого навчання Почаївського училища разом з чотирма першокурсницями в селі В.Бережці прибирали територію сміттєзвалища. Біля 13 год підлітки попросили вчителя, щоб він завіз їх подивитися на руїни замку. Чоловік погодився.

Коли діти вийшли на гору, одна з дівчат вилізла на стіну, аби сфотографуватися. Проте не втримала рівновагу та впала з п’ятиметрової висоти, а після цього скотилася з пагорбу на 30 м вниз, йдеться в повідомленні.

В результаті нещасного випадку 16-річну студентку медики доправили до реанімаційного відділення з закритою черепно-мозковою травмою, травмою шийного відділу хребта, рваної раною підщелепної ділянки.

Майстру виробничого навчання Почаївського училища інкримінують ст. 137 ч. 1 ККУ (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).

Джерело.

Читайте також:Останні новини: