“Голодна блогерська туса”: блогери влаштували грандіозну вечірку в День пам’яті жертв ГолодоморуЯк не дивно, але навіть в День пам’яті жертв Голодомору не обійшлося без гучного скандалу, в епіцентрі якого опинилися блогери, зокрема, і з Тернополя. Мова йде про грандіозну вечірку з нагоди дня народження Олександра Заліска.

- джерело.

Деталі з’ясував “24 канал”.

Як пише сайт “24 каналу”, лідери думок з мільйонами української аудиторії в Інстаграмі влаштували гучну вечірку з еротичною тематикою Show bar в День пам’яті жертв Голодомору. Навіть після критики та негативних коментарів блогери продовжують публікувати сторіз з вечірки, хизуючись святкуванням і його масштабом.

Скандальне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

“Один зі змістів мого життя – це туса. Я радий, що ви прийшли на тусу. Мою тусу. І я сподіваюся, що вона справді буде грандіозною”,– заявив Заліско.

Розважав гостей заходу ведучий Володимир Остапчук. Він провів вечірку в стилі Show bar, де були двозначні конкурси та декорації, еротичні танці шоу-балету, тости, які промовляли, стоячи на столах.

Обурює й те, що Володимир Остапчук опублікував в сторіз фотографію святкового столу, яку підписав: “Голодна блогерська туса”.

Іменинника та його гостей вже засипали негативними коментарями. Користувачі мережі обурені цинізмом і збоченням, які влаштували “лідери думок”. Чи не найбільше сторіз поширила Наталі ЛитвинЧимало користувачів мережі зазначають, що варто було перенести святкування на іншу дату.

Іменинника та його гостей вже засипали негативними коментарями. Користувачі мережі обурені цинізмом, який продемонстрували “лідери думок”.

Чимало користувачів мережі зазначають, що варто було перенести святкування на іншу дату.

“Жах! Як у День пам’яті жертв Голодомору можна влаштовувати таке “дійство”, а вам підтримувати таку ініціативу? Невже абсолютно нема людських цінностей? День народження можна святкувати в будь-який інший день!”

“Сьогодні вшановують мільйони зморених голодом українців. Ви не знали? Тоді інфлюенсери якісь неправильні цінності несуть в маси”.

“Якби день народження був у будні, то не було б сумнівів чи переносити. Тут мовиться про питання виховання та системи цінностей. Їх немає. І не транслюються на мільйонну аудиторію”.

“Святкувати в інший день і не в такий збочений спосіб”.

Запис “Голодна блогерська туса”: блогери влаштували грандіозну вечірку в День пам’яті жертв Голодомору спершу з’явиться на Слово News.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: