Глава РНБО заперечує дані Арахамії про втратиГлава української делегації на переговорах із РФ заявив, що ЗСУ втрачають щодня на Донбасі від 200 до 500 убитими.
Не варто довіряти всім заявам політиків про втрати України у війні з Росією, оскільки не всі мають доступ до такої інформації. Про це заявив голова РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю Ліга.net, коментуючи заяву глави української делегації на переговорах із РФ Давида Арахамії.

Пише - джерело.

“Я хочу ще раз звернутися до діячів, які розповідають, що у нас щодня 200, 300 і більше людей на фронті (гинуть – ред.). Дехто взагалі про 1000 заявив… у них немає можливості отримати таку інформацію”, – заявив Данілов.

Він не знає причин таких заяв, але зазначив, що “треба відповідати за свої слова”.

“І коли йдеться про загиблих, такого робити в жодному разі не можна. Цим не можна жонглювати. Це не кеглі і не цирк. Це життя людей”, – наголосив Данілов.

Раніше Арахамія заявив, що щодня втрати ЗСУ на сході України становлять у середньому “від 200 до 500 убитих і набагато більше поранених”.

До цього міністр оборони Олексій Резніков заявив, що під час бойових дій з окупантами Україна втрачає до сотні військовослужбовців щодня. При цьому в Офісі президента назвали кількість втрат 100-200 військових.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: