“Екзотичні страждання чекають на цю групу людей, а нищівний вірусний удар не омине нікого”: експерт про штам “Омікрон”Штам “Омікрон” стрімкими темпами шириться планетою, інфікуючи все більше і більше людей. Лікарі вже повідомляють про те, які випробування очікують тих, кого буде інфіковано. Недуга може проявлятися надзвичайно підступно, завдаючи величезних і часто доволі екзотичних у своїй незвичності страждань.

- джерело.

Як інформує “УНІАН”, одній частині населення загрожує головний “коронавірусний удар”, повідомив провідний епідеміолог США, лікар, доктор медицини, керівник Інституту алергології та інфекційних захворювань Ентоні Фаучі.

Він зазначив, що штам коронавірусу COVID-19 “Омікрон” здатен “знайти” практично всіх – зараження загрожує не лише вакцинованим, але і ревакцинованим.

У більшості випадків серед вакцинованих та ревакцинованих людей не буде госпіталізованих та жертв.

Експерт попередив, що основний “коронавірусний удар” загрожує тим, хто не отримав щеплення від COVID-19.

“Омікрон” з його незвичайним, безпрецедентним ступенем ефективності трансмісії (механізм передачі інфекції) кінець кінцем “знайде” майже всіх….”, – сказав лікар.

Запис “Екзотичні страждання чекають на цю групу людей, а нищівний вірусний удар не омине нікого”: експерт про штам “Омікрон” спершу з’явиться на Слово News.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: