Дівчина перекроїла тіло через цькування, кривдники вражені: “стала зовсім іншою людиною”


Дівчина змінила за допомогою пластичних операцій все, що їй не подобалося в своїй зовнішності, так вона хотіла відчути себе щасливою

Часом цькування в школі породжує в людині страшні комплекси, з якими доводиться жити і міритися все життя. Однак ця дівчина відмовилася миритися з таким станом речей і зважилася на кардинальні зміни.

Мешканка Швейцарії, 24-річна Селіна Чентіно з Цюріха, зробила пластичних операцій на 50 тисяч доларів. Причиною стала цькування, які вона пережила в шкільні роки. Її називали потворою, ображали. І дівчинка часто вдавала хвору, щоб не ходити в школу, де над нею жорстоко глузували.

«У мене не було шансів показати їм, що я хороша людина. Вони бачили в мені тільки “потворну Селін” », – згадує швейцарка. «Мені хотілося знову бути щасливою, тому я змінила свою зовнішність і все, що мені не подобалося в собі. Ми живемо в часи, коли те, що не подобається, можна змінити, і я скористалася цим шансом», – зазначила вона.

Чентіно каже, що тепер відчуває себе прекрасною і впевненою в собі. Їй не потрібні чоловіки, але всі чоловіки її хочуть. За словами Селін, якщо вона зустріне своїх колишніх однокласників – то проігнорує їх. Вони не гідні того, щоб вона з ними розмовляла.

Дівчина зізналася, що працювала перукарем і з зарплати відкладала на операції.

Селін, яка є прихильницею Памели Андерсон, зробила пластику носа, змінила форму щік, губ і підборіддя за допомогою філерів і тричі збільшила груди. За її словами, вона зустрічала різні думки про своє перетворення: одним подобається її нова зовнішність, інші вважають, що вона зловжила пластичною хірургією.

«Реакція частіше позитивна, а не негативна, чоловіки взагалі божеволіють від мого вигляду», – каже Чентіно.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: