Депутати “переспали” з бездомнимиЩо підштовхнуло політиків на відчайдушний крок?

- джерело.

Французькі депутати вирішили підтримати бездомних і влаштували собі нічліжку на вулиці. Близько 50 муніципальних депутатів столичного французького регіону Іль-де-Франс провели ніч у спальних мішках на вулицях Парижа. Зібралися вони всі біля місцевого залізничного вокзалу.

Чиновники прийшли з подушками і ковдрами, щоб облаштувати собі спальні місця. При цьому, в акції взяли участь представники практично всіх політичних сил: ліві, праві, опозиція, зелені і навіть комуністи з центристами. Депутати реально провели під відкритим небом всю ніч.

Варто зазначити, що у Франції останнім часом вкрай низька температура повітря. А на такі жертви політикам довелося піти, щоб привернути увагу до проблем безпритульних мешканців столиці.

Відзначається, що з початку року лише в Парижі вже загинуло 13 бездомних. Депутати закликають владу віддати «людям вулиці» порожні приміщення. Так, за підрахунками волонтерів, на вулицях французької столиці живуть понад 5 тисяч бездомних. А половина з них так і не знайшла теплого притулку на зиму.

До речі, у зв’язку з похолоданням в Парижі введений план «Великий холод», що передбачає створення додаткових 1 900 місць у нічліжках для бездомних. Депутати вважають, що в зимовий період необхідно організувати постійні місця ночівлі в порожніх будинках.

Варто відзначити, що не тільки в Україні, але і на території деяких країн Європи встановилася аномально холодна погода, яка прийшла в європейські країни з Сибіру. У британських ЗМІ феномен отримав назву «Звір зі Сходу» (the Beast from the East). Синоптики попереджають, що сильні снігопади можуть призвести до збоїв в роботі мобільного зв’язку, перебоїв подачі електрики і проблем з транспортом.

Через негоду у Франції в 37 департаментах було підготовлено понад 1,3 тисяч місць тимчасового розміщення для безпритульних, яким потрібно перечекати холоду. Зокрема, в Парижі влади готові надати тимчасове проживання для 500 осіб. Незважаючи на вжиті заходи, в комуні Валанс, де температура знизилася до 3 градусів морозу за Цельсієм, від холоду все ж помер бездомний.


Читайте також:


Залишити коментар: