Черговий випадок булінгу: у школі учням підсипають віагру (відео)


Неповнолітній учениці підкинули в чашку з капучино таблетку віагри. Стався прикрий випадок в школі села Великі Ком’яти Виноградівського району Закарпатської області під час уроків.

Про це у мережі Facebook написав Федір Шубер. Чоловік оприлюднив інформацію, що у Великоком’ятівській школі Виноградівського району, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучино таблетку віагри. Учениця 10-А класу цієї школи Віра Д., розповіла Громадській організації “Народний контроль Закарпаття”, що на перерві між уроками цього дня, вона із подружкою пішла до кафе, яке розміщене поруч із школою, купила капучино, занесла в клас.

“За той час, поки вона пішла за класним журналом в учительську і повернулася назад їй вкинули в капучіно таблетку Віагри. Не знаючи про наявність таблетки вона випила капучіно. І тільки після того, як вона вжила вказану рідину, хтось із її подружок сказав про те,що їй підсипали таблетку”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Серед жертв смертельної ДТП із закарпатцями в Росії – батько шістьох дітей

Зі слів неповнолітньої Віри, вона звернулася до медичного працівника, яка їй надала першу медичну допомогу. Після надання допомоги вона повернулася в школу, однак у неї боліла голова та ії нудило. Про дану подію вдома не повідомляла, думала, що все минеться. Також зазначається, що це не перший випадок у цій школі.

Джерело.


Читайте також: