Через майнера криптовалют в Росії згорів багатоквартирний будинок (ФОТО, ВІДЕО)6 лютого вночі в шестиповерховому будинку в місті Артемі (Приморський край) почалася сильна пожежа. Вогонь поширювався по квартирах верхніх поверхів з великою швидкістю через сильний вітер.

- джерело.

Пожежу вдалося локалізувати тільки до сьомої ранку, передає Медуза.

За даними МНС Приморського краю, ніхто з мешканців будинку не загинув. Одну людину госпіталізували через отруєння чадним газом.

За основною версією, пожежа сталася через те, що мешканець однієї з квартир майнив криптовалюту. Він міг влаштувати коротке замикання або велике перенавантаження на електромережу.

Рятувальники кажуть, що в квартирі, де був осередок пожежі, знайдено «обладнання, яке за габаритами схоже на обладнання для майнінгу». Це системні блоки, охолоджувачі, відеокарти і інша техніка.

Повністю згоріло вісім квартир, ще сорок отримали серйозні пошкодження. Під час пожежі прорвало труби опалення, і ті квартири, до яких не дійшов вогонь, заливало окропом. Над чотирма під’їздами з семи повністю згоріла покрівля. На вулиці під час пожежі було близько 28 градусів морозу.


Читайте також:


Залишити коментар: