Через італійську пенсію у центрі Львова терміново знадобилася поліціяПеред будівлею на вул. Джохара Дудаєва, 2 у Львові, де міститься Консульський Кореспондент Посольства Італійської Республіки у Західному регіоні України вишикувалася величезна черга, яка ускладнює рух транспорту. Люди, які зібралися під установою вже не поміщаються на тротуарі, і черга перекинулася на інший бік вулиці та час від часу «виплескується» на проїжджу частину.

Про це повідомляє журналіст IA ZIK.

За словами очевидців, черга утворилася у зв’язку із тим, що українці, які працювали в Італії зараз підтверджують документи, що дозволяють отримувати італійську пенсію в Україні.

Жінки, а це абсолютна більшість у черзі, скаржаться на те, що чергу доводилося займати ще з ночі – дехто навіть о 3 годині вже був під будинком. Також присутні нарікають на відсутність елементарних зручностей – лавок, не кажучи вже про туалет.

Поліціанти, які прибула на місце подій провела розмову із присутніми: попросили їх не виходити на проїжджу частину та не створювати незручностей мешканцям прилеглих будинків. Також поліціанти встановили загороджувальну стрічку по обидва боки вулиці.

Як підкреслили українки, які працювали в Італії, для отримування італійської пенсії необхідна процедура підтвердження, що людина жива. Ця процедура є щорічною, однак таких великих черг у Львові раніше не утворювалося. На думку жінок, це пов’язано з тим, що раніше італійський консул відвідував окремі області і на місці видавав необхідні документи. Натомість цьогоріч у Львові консул приймає жителів й інших областей, зокрема, Чернівецької, і навіть Херсонської, що й спричинило такий ажіотаж та черги.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: