“Бунтарка Христина повернулась. Дивіться всі, яка я!”: Дочка Яценюка “засвітила” нові фотоПобачити дочок лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка – велика рідкість.

Політик не надто любить обговорювати своє особисте життя, але старшу дочку Арсенія Яценюка вдалося знайти у соціальних мережах.

Відомо, що після того, як п’ять років тому журналісти вперше знайшли особисту сторінку Христини Яценюк, вона видалила всі найяскравіші фото і почала вести свій аккаунт українською мовою.

«Всім привіт, бунтарка Христина повернулась. Ні, я не боюся, що папараці знімуть мою сторінку. Дивіться всі, яка я. Якщо ви наполягаете на тому,щоб я спілкувалася українською,то я буду спілкуватися своєю рідною мовою… Буду продовжувати свое бунтарство», – написала тоді вона, але незабаром і ця сторінка була видалена.

Нещодавно 19-річну Христину вдалося знову знайти у Facebook. Дівчина залишилася вірною своїй пристрасті до пірсингу.

Зараз дочка Арсенія Яценюка навчається на третьому курсі, швидше за все, за кордоном, оскільки її не знайшли на офіційному сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, де можна простежити за всіма абітурієнтами України.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: