Будьте пильні: цей додаток заразив півмільйона користувачівПредставники Microsoft заявили про спробу злому їх системи

- джерело.

Починаючи з 6 березня, у Росії і Туреччини були зафіксовані масові кібератаки на користувачів ПК з допомогою шкідливої програми Dofoil (Smoke Loader). Відзначається, що вірус базувався на популярному торренті MediaGet. Про це повідомили в прес-службі американської компанії Microsoft .

Варто уточнити, що зазначений сайт BitTorrent MediaGet транслював вірус Dofoil прямо в ПК користувачів. Як з’ясувалося, вже більше 500 000 піддалися атаці кіберзлочинців. У свою чергу представники Microsoft офіційно заявили про спробу злому їх системи.

У той же час, за словами експертів з комп’ютерної безпеки, заражені ПК в основному розташовувалися на території Туреччини і Росії. Також зазначимо, що протягом 12 годин новітній вірус заразив майнингом кріптовалюти Electroneum всі комп’ютери, які зазнали програмі Dofoil.

Однак тільки за допомогою швидкого виявлення трояна, моніторингу і машинного навчання, фахівцям Microsoft вдалося знешкодити небезпечний вірус.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів США розширило російський список санкцій у зв’язку з втручанням у вибори президента США в 2016 році і кібератаками. В оновлений список санкцій увійшли 12 осіб, яких пов’язують з роботою Агентства інтернет-досліджень, відомого як “фабрика тролів”, і двоє співробітників Головного розвідувального управління РФ, ФСБ, російський мільярдер Євген Пригожин, якого називають “кухарем Путіна”.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: