“Будеш боятись, поки горлянку не переріжу”: на погрози кривдника жінки у ЗапоріжжіПісля жорстокого побиття чоловіка знову відпустили.

Пише - джерело.

У Запоріжжі чоловік відгамселив колишню співмешканку просто у крамниці, де вона працює продавчинею, на очах у свідків.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

Колеги постраждалої кажуть, він увірвався до приміщення та влаштував розправу, бо дівчина вирішила розірвати з ним стосунки.

У потерпілої зламаний ніс, численні забої та струс мозку. Окрім колишньої нареченої, дісталося і її напарниці, яка намагалась захистити дівчину. Та каже, розійшлася зі співмешканцем саме через те, що він неодноразово лупцював її, кілька місяців тому навіть зламав руку. «Я тебе, су**, знайду й переламаю всі кістки. Ти будеш все життя мене боятись, поки я тобі,су**, горлянку не переріжу», – погрожував телефоном постраждалій співмешканець.

Дівчина твердить, тричі зверталась з заявами до правоохоронців, проте захисту від поліції так і не дочекалася. Цього разу після складання протоколу нападника у черговий раз відпустили.

«Поліція ніяк не реагує. Я кажу, що мене треба вбити, щоб ви якось почали реагувати ?! Поліція розводить руками і ігнорує все», – переконує постраждала.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: