Браво: мережу вразив патріотичний вчинок відомого українця в РФВідомий український боксер Олександр Хижняк, який Міжнародною боксерською асоціацією визнаний кращим боксером 2017 року, вразив Мережу незвичайним вчинком на церемонії нагородження в Сочі

- джерело.

Вийшовши на сцену, український боксер не став переходити на російську, а виголосив урочисту промову рідною українською мовою.

Відповідне відео було опубліковано на відеохостингу YouTube і викликало захоплення користувачів соціальних мереж, передає Украина Online.

Хижняк, який є уродженцем Полтави, без тіні збентеження перед російською публікою заявив про гордість представляти Україну на міжнародній арені, подякувавши своєму батьку і тренеру, федерації боксу України та її президенту за підтримку.

У коментарях під відео користувачі висловлюють своє захоплення несподіваним вчинком боксера, який пішов на по-справжньому знаковий і символічний крок у Сочі.

«Молодець. Поважаю таких людей», «Красунчик! Пишаюся нашим боксером», «Такі хлопці вселяють віру в майбутнє країни. Браво, Саша!», «Молодець! Гордимося!», «В Сочі, українською мовою, неймовірно», «Браво, богатир! Такі вчинки відроджують віру в українську націю», «Браво! Молодець, що на українській мові виступив! Успіхів йому!», «Від душі!! Дякуємо тобі Сашко за все!! Слава Україні!! Героям слава!! Хай тепер москальня вчить українську!!»,


– пишуть у мережі.


Читайте також:


Залишити коментар: