“Боротьба зі заробітчанством”: уряд може заборонити компанії, які працевлаштовують українців закордоном

Уряд має намір внести зміни до закону “Про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”.

Уряд Гройсмана готує зміни до закону “Про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, в якому планує фактично заборонити компанії, які працевлаштовують українців за кордоном.

Про це повідомили у Всеукраїнській асоціації компаній із міжнародного працевлаштування.

“Ці зміни зроблять фактично неможливим легальну роботу компаній — посередників у працевлаштуванні українців за кордоном. У підсумку це призведе до ще більшого засилля шахраїв на ринку та, як наслідок, збільшення кількості одурених громадян України, котрі шукають роботу за кордоном. Запровадження надмірних вимог унеможливлює роботу легального та відповідального бізнесу, створює корупційні ризики, сприяє скороченню легальної складової даного сектору та є “добрим” підґрунтям для роботи шахраїв, що не обтяжені будь-якими правилами, не мають державної реєстрації та, відповідно, клопоту зі збирання документів, забезпечення відповідності будь-яким нормам, позбавлені будь-якого контролю з боку державних органів. Проте вільно надають посередницькі послуги з працевлаштування громадянам України, наражаючи останніх на значні ризики за межами держави”, — йдеться у повідомленні.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: