Борги по аліментах: батькам нагадали про обов’язки та санкціїІнакше жодного відпочинку за кордоном

- джерело.

З прийняттям нового законопроекту про аліменти, суспільство розділилось на два табори. Платники аліментів різко розкритикували закон, деякі пункти якого просто викликали масу обурення. Проте як би там не було, закон набув чинності і вимагає дотримуватися платників певних правил. Юристи вкотре нагадують про важливі моменти, зокрема про необхідність звітувати про виконання обов’язків.

Як повідомляє директор департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції Олексій Воробйов, платники аліментів повинні подавати щоквартальні звіти про відсутність у них заборгованості,- пише “Громадське”.

“Нам не важливо, яким чином він буде платити (платник аліментів – ред.) Готівкою або банківським переказом. Він повинен надати звіт про те, що він не має заборгованості”, – повідомив він.

За його словами, відомство раз в три місяці перевірятиме заборгованість зі сплати аліментів. І якщо квартальної перевірки, у платника аліментів буде заборгованість, його вносять до державного реєстру боржників.

Спеціаліст радить не забувати про розписку від платника аліментів, якщо оплата відбувається через готівковий розрахунок.

Щодо санкцій, які викликали такий резонанс, то злісних неплатників відтепер не пускатимуть за кордон. Щоб здійснити поїздку, платник аліментів повинен погасити борги та надати відповідний звіт про оплату, лише в такому випадку йому відкриють шлях за межі країни.


Читайте також:


Залишити коментар: