Бо заважало: молода мати задушила та спалила своє новонароджене дитя


Мешканка села Кобаки Косівського району Івано-Франківської області спочатку задушила свого двомісячного сина, потім намагалася спалити тіло, а рештки заховала у лісі.

Про це повідомили у місцеві ЗМІ.

23-річна матір задушила двомісячне немовля і, щоб приховати злочин, двічі намагалася спалити тіло дитини, після чого заховала рештки у лісі під хмизом. Одразу після злочину жінка зізналася, що вбила немовля, бо хлопчик начебто хворів і не давав їй спати.

Хоча вже у суді жінка вини не визнавала. Намагалась перекласти її на батька дитини, з яким на той момент не проживала разом.

За її словами, того дня чоловік зранку прийшов до неї, побив, усипив невідомою речовиною та викрав дитину. Вона отямилася удень посеред лісу. На подвір’ї нічого не палила і не знає, звідки на її одягу залишки пального.

Також жінка звинувачувала працівників поліції у побитті. Ті нібито кілька разів вивозили її у ліс, били кулаками та гумовими палицями, припікали сигарети.

Жінка заявляла, що протоколи допитів у поліції підписувала зі страху, бо була сильно побита. Фельдшерка, яка її оглядала, не зафіксувала побоїв, бо їй начебто теж пригрозили полісмени.

Незважаючи на покази обвинуваченої, її вина доводиться свідченнями допитаних у суді – батька дитини, свідків, протоколами огляду місця події та експертизами.

Суд дійшов висновку, що вина жінки в умисному вбивстві повністю доведена.

Пом’якшуючих та обтяжуючих покарання обставин судом не встановлено.

Судді Коломийського міськрайонного суду визнали жінку винною в умисному вбивстві малолітньої дитини та призначили 11 років позбавлення волі.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: