Бензин в Італії знову подорожчає в найближчі дніПаливо в Італії коштує дорожче, ніж в середньому по Європі: на 22,1 цента за літр бензину і на 20,7 цента за літр дизельного палива.

Ціна на бензин на італійських заправках знову зросте. Підвищення цін на бензин і дизельне паливо очікується вже протягом наступних чотирьох днів. Цей песимістичний прогноз опублікований асоціацією Confcommercio.

Протягом тижня, як пояснюють менеджери, збільшилися ціна на нафту марки Brent (на 1,96 євро за барель), що призвело до зростання вартості перероблених продуктів – на 2,7 цента за літр дизельного палива і на 2,5 цента за літр для бензину (з урахуванням ПДВ, зростання цін на продукцію склав відповідно 3,3 і +3,1 цента за літр).

Далі асоціація повідомляє, що моніторинг, проведений у співпраці з Assopetroli-Assoenergia, показує, що через національні податки бензин в Італії коштує дорожче, ніж, в середньому, по 28 країнам ЄС: відхилення від середньої ціни на паливо в Європі становить + 22 , 1 цента за літр бензину і + 20,7 цента за дизельне паливо.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: