Батько звів рахунки з життям на очах у дітей під Дніпром: хотіли почати нове життяЖахлива трагедія сталася в Демітровке Дніпропетровської області

Трагедія в Дмитрівці схвилювала жителів села. Троє дітей залишилися без батьківського піклування. Мати пішла, а батько звів рахунки з життям. Про це повідомляє petropavlivka.city

Обидва батьки зловживали алкоголем, мати часто зникала надовго з дому. У родині росли дві дочки – семи і шести років і хлопчик, якому в травні виповнився один рік. Сім’я давно викликала занепокоєння у жителів села і працівників сільської ради. До сільради зателефонувала сестра загиблого і попросила відвідати сім’ю, тому що мати знову покинула дітей, а батько загрожує звести рахунки з життям.

Коли представники сільської ради приїхали до будинку, побачили, що чоловік скоїв задумане. Повідомили в поліцію, мати дітей оголосили в розшук, дітей влаштували в лікарню на тимчасове утримання.

Жителі села розповідають, що зловживали спиртним обоє батьків. Однак за дітьми більше доглядав чоловік. Кажуть, що його тітка з-за кордону надсилала гроші, діти були добре одягнені. Нібито та ж тітка вислала гроші на новий будинок, сім’я збиралася переїжджати. Чоловік ховав гроші від дружини.

Після чергових мандрівок жінка повернулася з двома молодими людьми, які все ж відібрали гроші. Батько залишився один з дітьми, почав пити і говорив, що так довго не витримає. Закривши дітей в будинку, вийшов в сад.

Старша дочка побачила у вікно, що робить батько, відкрила вікно і вибралася з дому, за нею і молодше. Коли приїхали представники сільської ради, діти були вже у неживого батька.

Вчителька першого класу Дмитрівської ЗОШ Олена Олександрівна Скрипник відзначає, що в школу частіше приходив батько. На телефонні дзвінки мати не відповідала, часто змінювала номер телефону. З 3 травня дитина школу не відвідувала, батьки повідомили, що хочуть, щоб дочка пройшла повторний курс навчання в наступному році – з молодшою ​​сестричкою.

Як складеться в подальшому доля дітей – вирішуватимуть відповідні служби.

Чоловіка поховали 15 травня. У той же день повернулася і горе-матір. Але вже ні чоловіка, ні дітей вдома не застала.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: