Батька загиблого воїна АТО “розвели” через суд на величезні гроші: історія закінчилася хеппі-ендомАпеляційний суд Миколаєва прийняв рішення, що батькові дитячого письменника Олексія Кваші, який загинув на Донбасі, повинні бути повернуті гроші, які раніше вкрали у нього за “фейковим” рішенням суду.

Повідомляє - джерело.

Про це повідомляється в сюжеті “Вікна-новини”.

Нагадаємо, інцидент стався в листопаді 2020 року. Як написав у Facebook голова ГО “Асоціація учасників і інвалідів АТО” Ілля Шполянський, 302 тисячі гривень Дмитро Кваша отримав на рахунок в жовтні 2015 року в якості компенсації за смерть сина на Донбасі.

Гроші він не витратив, адже хотів зберегти їх для онуків. В кінці грудня 2018 року державний виконавець Світлана Мартиненко з Кам’янського списала з його картки 270 тисяч на користь жінки, яка постраждала в ДТП, яку нібито влаштував пенсіонер.

Як з’ясували адвокати, виконавчий лист був підробленим, людина, на рахунок якої перевели кошти, вказав невірні дані.

Дмитро Кваша подав на аферистів позов і днями виграв справу – Апеляційний суд Миколаєва ухвалив, що йому повинні бути повернуті незаконно вилучені майже 300 тисяч гривень. Крім того, йому виплатять компенсацію за моральну шкоду в розмірі 70 тисяч гривень.

Читайте також:Останні новини: