Apple нарешті випустить гаджет за притомною ціноюДевайси стануть доступні для всіх

- джерело.

Відомий аналітик Джон Чжан вже раніше озвучував ціни на iPad Pro, MacBook Air і iPhone. І, судячи по ним, компанія має намір вийти в лідери і серед бюджетного сегменту електронних гаджетів. Однак тепер названа ще й дата дебюту новинок, зокрема, нового iPad.

Чжан заявляє, що нові девайси будуть анонсовані на WWDC 2018 в червні. У свій час, на минулорічній конференції компанія з Купертіно оголосила про випуск нового 10,5-дюймового iPad Pro.

Також Чжан вважає, що новий iPad отримає систему ідентифікації на основі розпізнавали осіб за допомогою камери Apple TrueDepth, і позбудеться апаратної кнопки Home. Це дуже нагадує революційний дизайн iPhone X. Останнє дозволить зменшити рамки. Натяки на це були виявлено в першій бета-версії iOS 11.3.

Чжан стверджує, що новий дешевий планшет отримає звичайний РК-екран, а не OLED. Інші специфікації не наводяться, але, швидше за все, також новинка отримає скляного корпусу (а значить і бездротової зарядки). Можливо також деяке ослаблення за “залізним” характеристиками.

Очікується, що новий бюджетний планшет отримає екран 9,7 дюйма і стартовий цінник в 300 доларів.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: