Амністія для бойовиків неможлива, – ГеращенкоВ умовах, коли збройний конфлікт знаходиться в активній фазі, амністія неможлива, заявила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради.

- джерело.

На Україну чекає громадська дискусія про амністію осіб в окремих районах Донбасу, але цей процес можливий тільки після завершення активної фази конфлікту. Таку заяву в інтерв’ю виданню Цензор.нет зробила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ), перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Амністія проводиться ім’ям України, українськими судами і на звільненій території! І тому в умовах, коли збройний конфлікт знаходиться в активній фазі, амністія неможлива», – сказала вона.

За словами Геращенко, під час обговорення питання звільнення українських заручників у рамках ТКГ у Мінську опоненти піднімають тему амністії.

«У вересні 2014 року Верховна Рада України проголосувала закон про амністію, однак він не вступив у силу через деструктивну позицію РФ і ОРДЛО, де провели фейкові вибори за кремлівським сценарієм», – сказала вона.

Політик додала, що ще має бути серйозна суспільна дискусія про амністію.


Читайте також:


Залишити коментар: