Афера року: закарпатець заплатив за Bitcoin 1 мільйон, але криптовалюту так і не отримавЯк вдалося дізнатися Mukachevo.net, кримінальне провадження у даній справі порушено ще у грудні минулого року, й вже за її ходом ухвалено кілька рішень Ужгородським міськрайонним судом.

Згідно з матеріалами справи, з якими вдалося ознайомитися редакції Mukachevo.net, з початку червня до 20 грудня минулого року закарпатець перерахував на рахунок в одному з українським банків 1 мільйон гривень за те, аби придбати криптовалюту Bitcoin, але так і не отримав ні криптовалюту на зазначену суму, ні власних грошей.

21 грудня поліцією було порушено кримінальне провадження за цим фактом – за частиною 4 статті 190 КК України, а це Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

У цій справі фігурує наразі 2 ймовірних причетних осіб, і на початку травня цього року поліція отримала дозвіл від суду на отримання роздруківок телефонних розмов цих осіб, аби встановити їхню роль у можливій афері.

Зауважимо, що у грудні минулого року курс Bitcoin різко підскочив до $20 000 за монету, а тоді в січні обвалився до $12-14 000

Джерело.

Читайте також:Останні новини: