Аеропорт “Київ” спричинив скандал у мережі публікацією про “стрункі ніжки” стюардес

Допис видалили за три години після його появи на сторінці аеропорту.

Сьогодні, 13 листопада, на офіційній сторінці аеропорту “Київ” імені Сікорського з’явився допис, через який SMM-фахівців летовища звинуватили у сексизмі передає ТСН.

У дописі анонсувався флешмоб Instagram-каналу “Cabincrewlifee” (з англ.- “Життя екіпажу літака”), у якому стюардеси викладають ноги на панель приладів літака або ж іншим чином їх демонструють. До фотографій з цього флешмобу на сторінці столичного аеропорту додавався допис, який обурив користувачів.

“Те, що професія стюардеси досить романтична – безперечно, але і сексуальна також. Адже гарна уніформа ідеально пасуватиме відточеній фігурі, яку доповнюють стрункі жіночі ніжки. Було би дивно, якби співробітниці світових авіакомпаній не захотіли ці свої принади продемонструвати пасажирам і читачам тематичних авіаційних видань”, – йшлося у дописі.

У коментарях до цього допису обурені користувачі радили видалити цей допис через сексистський зміст. Нагадували, що стюардеси мають інші функції на борту, аніж демонстрація фігури.

“СММ-ник(-ця), викладіть свої фотки. Чи СММ пабліку аеропорту – це не достатньо сексуальна професія?”, – іронізують у коментарях.

“А потім кажуть, що в Україні немає сексизму і гендерної дискримінації. Жах!” – обурюється інший користувач.

У прес-службі аеропорту коментувати флешмоб відмовились, а невдовзі взагалі видалили пост з Мережі. Однак, скриншоти з дописом та коментарями досі жваво обговорюються і думки користувачів розділилися – одні вважають неприйнятними подібні публікації, інші не бачать образи у такому контенті.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: