9-річна дівчинка померла уві сні після позитивного тесту на COVID-192 лютого 9-річна Макензі Гонгора з Сан-Антоніо, штат Техас, несподівано померла уві сні.

Повідомляє - джерело.

В інтерв’ю Today члени сім’ї розповіли, що вона померла через три дні після позитивного тесту на COVID-19.

Відомо, що Макензі скаржилася на дуже сильний головний біль і біль у животі, коли вона перебувала у школі 29 січня, у неї була гарячка.

Мама Макензі відвезла її до медичного центру, щоб пройти тест на COVID-19, на стрептокок та на грип. Хоча тести на стрептокок та грип виявилися негативними, тест на COVID-19 був позитивним.

У дівчинки не було проблем з диханням, симптоми були слабкими.

Відомо, що лікарі сказали забрати дитину додому, контролювати температуру, а при серйозних проблемах, привезти її до лікарні .

Протягом вихідних симптоми у Макензі постійно з’являлись і зникали, але в цілому все вдалося контролювати.

1 лютого Макензі перед сном почала скаржитися, що почувається дуже втомленою і пішла спати рано, а вночі мама виявила, що дитина більше не дихає.

В день смерті Макензі, її сім’ї призначили тести на COVID-19, тести її батька та 8-річної сестри виявилися позитивними.

Наразі сім’я Макензі чекає додаткової інформації про причину смерті донечки, її тіло відправлено в лабораторію в Далласі, штат Техас, для обстеження.

Ця історія повинна дати розуміння, що, хоча діти, рідко страждають важкою формою хвороби COVID-19, вони можуть серйозно захворіти.

Відомо, що батьки дотримувались усіх рекомендацій, отриманих від лікарів, і лікарі також збентежені трагічною ситуацією.

Читайте також:Останні новини: