80 тисяч гривень за добу: як виглядає найдорожчий готель БуковелюУкраїнські знаменитості – гості готелю. Здавалося б все завдяки ідеальним умовам, але відгуки свідчать про інше. Як насправді там живеться – розповідаємо.

- джерело.

Попри недоліки Буковель залишається номером 1 в Україні для релаксу взимку. Нещодавно ми розповідали про реалії курорту, де середньостатистичним українцям відпочинок не світить. Бо ціни шокують!

Сьогодні дізнаєтеся про особливості найдорожчого 5* готелю Radisson Blu Resort в Буковелі. Він єдиний в регіоні має право розміщувати 5 зірок на фасаді, бо відповідає світовим стандартам. Не дивно, чому найдорожчий номер в Буковелі за 80 тис. гривень знайшли саме тут. Високі ціни в готелі – це очевидність, пишуть Версії з посиланням на Сьогодні. За що люди платять 80 тис. гривень за добу?


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У преміальному 5* готелі пропонують номер, від якого складно відмовитися багатіям та любителям особливого. І це президентський люкс площею 299 м². Чому “складно”? Бо це найкращий та найпреміальніший варіант для проживання в Буковелі. Хто ж від такого відмовиться! Тим паче, що за перебування в хоромах треба заплатити якихось 80 тис. гривень. Ціна вказана не за місяць (як ви могли подумати), а за добу. В розпорядженні гостей президентський люкс, де розміститься до 6 осіб. Здивуєтеся, там відсутній дизайн “дорого-багато”, як в найдорожчому готелі Києва InterContinental. Дизайн просторих кімнат “скромний”. Він не асоціюється з інтер’єром колишньої резиденції “Межигір’я” Віктора Януковича. Знайдете три спальні, вітальню з каміном, кімнату для переговорів, мінікухню та гідромасажну ванну.

Особливість люксу – це власна сауна та балкон з терасою, щоб насолоджуватися краєвидами Карпат. Ми очікували побачити сучасний дизайн останніх трендів з розкішними диванами та мраморною плиткою. Інтер’єр нагадує звичайний люкс, який пропонують в готелі. Але він коштує на 50 тис. гривень менше. Самі подивіться!

Звичайний люкс коштує на 50 тис. гривень менше

Очікування не виправдалися, бо найдорожчий номер виявився “скромним”.

На Мальдівах, заплативши 80 тис. гривень за добу, ви б жили в ексклюзивній віллі на воді. А ще з й власним басейном. Як вам таке? Басейн в преміальному готелі Буковеля також є, але він загальний для всіх відпочивальників.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: