7 найпопулярніших жіночих відмовок, щоб не займатися сексомІ твоя необхідна реакція — іноді безкомпромісна — на кожну.

- джерело.

«У мене болить голова»

Чесно кажучи, ця фраза вже так себе дискредитувала, що ми намагаємося вживати її якомога рідше — у випадках сильної атрофії фантазії. Ну або коли у нас дійсно болить голова.

Твоя реакція: запропонуй дівчині таблетку. Але якщо мігрені повторюються з насторожує регулярністю, придивися до ваших стосунків у цілому. Можливо, вона так і не пробачила, що ти випадково сів на її кришталевого папугу.

«Я дуже втомилася»

Ти здивуєшся, але сама базова і першочергова потреба людини — це не секс, а сон. І якщо дівчина повертається додому невиспана, то єдине, що вона мріє робити в ліжку, — це спати.

Твоя реакція: лягай спати разом з нею, по можливості в обнімку. Так ти, навіть незважаючи на відсутність ввечері сексу, збережеш з партнеркою духовний і фізичний контакт.

«Я не відчуваю з тобою оргазму, тому який сенс»

Мабуть, сама жорстока, яка ранить чоловіче самолюбство відмовка в світі. Вимовити її вголос може лише та дівчина, яка не надто дбає про почуття свого чоловіка (що, до речі, саме по собі нехороший знак).

Твоя реакція: розставайся з дівчиною. Зрозуміло, за умови, що ти зробив все від тебе залежне, щоб вона досягла оргазму. Тому що вічно відчувати почуття провини від того, що партнерка не може досягти з тобою кульмінації, досить неприємно. Тим більше, що вона використовує цей аргумент як відмову від сексу. Між іншим, є маса жінок, які не відчувають оргазму з чоловіками, але при цьому отримують задоволення від процесу.

«Я відчуваю себе товстою»

Жінки вкрай вимогливі до свого зовнішнього вигляду. І нам здається, що чоловіки такі ж, навіть незважаючи на те, що ти півроку не помічав, що твоя дівчина зробила пірсинг в носі і перефарбувала брови в колір морської хвилі. Будь то недосконалість свого тіла, будь то зайві 250 грамів, ми сприймаємо як протипоказання до сексу. Так-так, а страждаєш, зрозуміло, ти.

Твоя реакція: постійно переконуй дівчину в тому, що вона прекрасна. І взагалі, забудь поняття «конструктивна критика», коли опиняєшся поблизу своєї дівчини. Якщо, зрозуміло, плануєш найближчим часом займатися сексом.

«Ти постійно вимагаєш від мене сексу, мені це набридло»

Або ти й справді маєш ненаситний темперамент, або ти єдиний ініціатор сексу у вашій парі. Такий односторонній ентузіазм робить твою партнерку пасивною і примхливою.

Твоя реакція: на час послаб свої домагання і зобрази байдужість до плотських забав. Так у дівчини з’явиться стимул тебе спокусити. Кинь їй виклик.

«Ми завжди робимо одне і те ж»

Навіть якщо у вас, як у сталій пари, є певні схеми і розклад, їх все-таки варто спорадично оновлювати. Повір, у жінок дух авантюризму і пригод розвинений не менше, ніж у чоловіків, і з вечора у вечір бачити над собою одну і ту ж стелю досить нудно.

Твоя реакція: їх маса. Іграшки для сексу, рольові ігри, номер у готелі та інші каталізатори пристрасті, тисячі разів описані на нашому сайті.

«Я просто не хочу»

Вибач, друже, все погано. Якщо дівчина навіть не спромігся знайти примітивне пояснення (дивись перший пункт) своєї холодності, вона вже все для себе вирішила. І навряд чи ти зможеш її переконати.

Твоя реакція: прийми удар гідно, як чоловік. Прямо запитай у дівчини, чи хоче вона взагалі продовжувати стосунки. А коли вона піде, спали всі її фотографії (правда, доведеться їх спочатку роздрукувати) в каструлі! Все одно ця стерва тебе не варта.


Читайте також:


Залишити коментар: