Українці масово подають на розлучення, а все через комуналку! Що провокує громадян на такий крок

Бажання оформити субсидію на комунальні послуги змусило багато подружніх пар України, які не живуть разом, подавати на розлучення.

Якщо люди давно не живуть разом, але досі мають штампи в паспортах, то про субсидії вони можуть забути. Щоб отримувати компенсацію за комуналку в двох квартирах, в яких вони зареєстровані, потрібно обов’язково розлучитися.

“Вона в шлюбі, прописана одна, а її чоловік зареєстрований за іншою адресою. У цьому випадку ми беремо дохід як у заявниці, так і її чоловіка. Багато є випадків, що люди розходяться, але не розлучаються. У таких випадках так, їм невигідно. Вони разом не проживають, відносин не мають, тому може зараз і стало більше розлучень”, – пояснила головний спеціаліст соціального захисту населення Алла Держак.

Читайте також:  Наші за кордоном: заробітчанам в Польщі не вистачає звичайного українського хліба, масла селянського і справжньої ковбаски

Так само можуть рахувати дохід і цивільних чоловіків і дружин, а також тих, хто не зареєстрований в квартирі, але проживає в ній.

Відзначається, що також субсидію не призначають безробітним і їхнім сім’ям, яких за останні чотири місяці виявили близько мільйона і позбавили пільг на комуналку. Щоб отримати субсидію назад, необхідно стати на облік в центр зайнятості, заплатити державі єдиний соціальний внесок або знайти офіційну роботу.

Також бажаючим оформити субсидію необов’язково виписувати дітей з квартири – достатньо доказів про те, що вони з ними не проживають, оформивши довідку з місця роботи/навчання, договір оренди або інший документ.

Джерело.