При готелі в Яблуниці, де отруїлися діти, продовжує працювати табір “Цивілізація”. Батьки обурені умовами

Діти, які поїхали відпочивати у табір “Цивілізація” у селі Яблуниця, продовжують жити у готелі “Вілла “Парламент”, де отруїлися вісім людей. Харчуватися тепер ходять в іншу їдальню через ліс.

У таборі “Цивілізація” деяких дітей поселили навіть на кухні

До КУРСу звернулася Анна Степаненко, яка з Дніпра відправила на відпочинок 14-літню доньку Даніелу у табір “Цивілізація”. Адміністрація цього закладу уклала угоду з готельно-відпочинковим комплексом “Вілла “Парламент”, де недавно отруїлися вісім туристів, семеро з яких діти. Жінка обурена умовами проживання доньки, яку поселили на кухні.

Як розповідає Анна Степаненко, про відпочинковий табір “Цивілізація” вона дізналася з Інтернету. На сайті табору вказано, що це “екологічно чисте місце, яке ідеально підходить для дитячого відпочинку, адже оточене горами, лісами і річками”.

Жінка розповідає, що перед тим, як відправляти дитину в табір, вона зв’язалася з адміністрацією і її переконували, що в таборі чудові умови і є навіть якісне медобслуговування.

На сайті вказано, що діти проживатимуть у висококласних готелях “Вілла “Парламент” та “Skilandhouse” в Яблуниці, які розташовані один біля одного.

“Ми забезпечуємо повноцінне та збалансоване 4-разове харчування, чай і какао-брейки, а також фуршети. У затишній їдальні на дітей чекає по-домашньому смачна і корисна гуцульська їжа з великою різноманітністю страв. Харчування забезпечує готель “Вілла “Парламент”, – йдеться на сайті “Цивілізації”.

Як розповідає пані Анна, перші неприємні несподіванки почалися ще на вокзалі, де вона дізналася, що її дитина має їхати в окремому вагоні, окремо від інших дітей.

Коли Даніела приїхала на місце, її поселили на кухні (!) разом ще з однією дівчинкою її віку.

“З’ясувалося, що заклад взагалі не входить до переліку дитячих закладів відпочинку і оздоровлення. Харчоблок не відповідає вимогам. Проживання суперечить санітарним нормам, – обурюється жінка. – Після того, як отруїлися діти, табір мав бути розформований, а діти відправлені додому”.

Після інциденту у таборі “Цивілізація” ні на телефонні дзвінки, ні на електронні листи жінки адміністрація не відповідала.

Читайте також:  Від нагороди Порошенка до доглядальниці: заслужений учитель України поїхала на заробітки до Лондона

Справді, за телефонами, вказаними на сайті табору, не вдалося додзвонитися і журналістам КУРСу. При цьому на сайті продаються путівки на три заїзди у липні-серпні, які коштують 9500 та 8850 грн.

Однак КУРСу вдалося додзвонилися до підприємця Володимира П’ядька, з яким Анна Степаненко підписала договір на 13-денний відпочинок своєї доньки.

За його словами, п’ятьом дітям, які отруїлися (за даними Держпродспоживслужби госпіталізували вісім осіб, семеро з яких діти), повернули гроші за путівку, а також компенсували проїзд і лікування.

КУРС писав, що Держпродспоживслужба, за результатами позапланової перевірки зобов’язала готель “Парламент” призупинити роботу та наклала 22 632 грн штрафу.

Однак, за словами П’ядька, тепер діти харчуються в іншому місці. Він заперечив, що діти проживають на кухні, і порадив приїхати перевірити, в яких умовах вони живуть. Також він запевнив, що розформовувати табір немає потреби.

Анна Степаненко каже, що до їдальні, де тепер харчуються діти, вони йдуть 10 хвилин в один бік через ліс.

“Але живуть вони в тому ж “Парламенті”, в тих же номерах. І моя донька, як і раніше, живе на кухні”, – каже жінка.

Коли готувався матеріал, Анна сама зв’язалася з підприємцем. “Він мені каже: це ви та мама, яка весь час розказує про кухню? Не подобаються умови – приїжджайте і забирайте свою дитину”.

Жінка обурена поведінкою підприємця.

“Поясніть мені, будь ласка, що це за кричуще хамство, коли людина на запитання і зауваження відповідає: “Не подобається – приїжджайте і забирайте свою дитину”?! Це що за відпочинок такий? Я свою дитину відправляла зовсім в інші умови”, – розповідає Анна Степаненко.

Нагадаємо, до Яремчанської міської лікарні госпіталізували шістьох людей з симптомами харчового отруєння. До вечора вчора, 28 червня, в лікарню поступили ще двоє осіб. Семеро потерпілих – діти. За результатами перевірки прийнято рішення про призупинення роботи готельно-відпочинкового комплексу “Вілла “Парламент”.

Джерело.


РЕКЛАМА: