“Зумів врятувати з пожежі своїх братів”: у Львові від сильних опіків помер молодий хлопець(ФОТО)У Львові в опіковому центрі помер 24-річний пластун Дмитро Мудрий. Хлопець отримав 80% опіків тіла під час пожежі. У його помешканні, в приватному будинку Тернополя стався вибух газу. Рятуючи молодших братів Дмитро та його батько отримали тяжкі опіки.

Передає - джерело.

«Сьогоднішній день почався із сумної звістки. Зранку обірвалося життя Дмитра Мудрого. 11 березня вдома у сім’ї Дмитра стався вибух газу. Дмитро та його батько рятували братів з пожежі, обоє отримали тяжкі опіки — 70-90% тіла. Боротьба за життя продовжувалася останні дні, та Дмитра не змогли врятувати», – йдеться у повідомленні.

У «Пласті» кажуть, що Дмитро був дуже творчою людиною.

«Навчався у Київському національному університеті культури і мистецтва. На пластових ватрах завжди грав на гітарі та драйвив постійною посмішкою. Захоплювався музикою, колись з друзями заснували гурт Random, де гарно проявляли себе на аматорській сцені», – йдеться на сторінці «Пласту»

Попрощатись з Дмитром у Львові можна буде у п’ятницю. У Львові організують благодійний концерт-вечір пам’яті. Зібрані кошти перекажуть родині Мудрих. За життя батька, Олега Мудрого нині борються лікарі Львівського опікового центру.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: