Жорсткий карантин в Україні: влада пояснила, що не працюватиме в січніНа наступному засіданні уряду Міністерство охорони здоров’я представить пропозиції щодо введення жорсткого карантину в січні.

- джерело.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

“На наступному тижні на засіданні уряді, я думаю, МОЗ представить свої пропозиції … Швидше за все, це (локдаун, – “Апостроф”) буде після новорічних свят, після другого числа … Сьогодні міністр охорони здоров’я чітко заявив, що вони будуть пропонувати в січні 2021 “, – сказав Немчінов.

Він додав, що під час локдауну не працюватимуть навчальні заклади. Також обмежать діяльність закладів розважальної сфери.

“Це однозначно будуть заходи, які, з одного боку, не впливатимуть на економіку, з іншого – дозволять зробити перепочинок для медичної системи”, – наголосив Немчінов.

Як повідомляв “Апостроф”, вірусолог, керівник Центру молекулярної діагностики, кандидат медичних наук Оксана Обертинська вважає, що в Україні поки рано говорити про жорсткий карантин, адже зараз є можливість перервати епідеміологічний ланцюжок.

Читайте також:Останні новини: