Жодних канікул та шість днів занять: в Україні школи перейдуть на новий формат навчанняУ “бонус” до таких новин, школи міста можуть перевести на шестиденну форму навчання

- джерело.

Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до виховання дітей шкільного віку, є дуже важлива інформація. Так, у міськадміністрації Черкас розглядають можливість скасування осінніх та весняних канікул у закладах середньої освіти.

Це залежатиме від ситуації з енергозабезпеченням обласного центру.

Про це стало відомо завдяки інформації від заступника мера міста Анастасії Чубини.

За її словами, заняття у черкаських школах розпочнуться 1 вересня, але до традиційного графіка освітнього процесу можуть бути внесені зміни.

“З огляду на критичну ситуацію з електропостачанням у країні зараз і невтішні прогнози на осінньо-зимовий період, – розглядаємо різні варіанти організації навчального процесу. Зокрема, розглядаємо варіант відмови від осінніх та весняних канікул”, — повідомила Анастасія Чубіна

У той самий час міськадміністрація розглядає варіант збільшення зимових канікул. Якщо діти будуть позбавлені осіннього та весняного відпочинку, взимку вони зможуть піти на канікули на цілий місяць.

Міська влада Черкас може внести ще низку змін. Чубіна наголосила, що школи міста можуть перевести на шестиденну форму навчання. Навчальний рік може закінчитися пізніше, ніж звичайно.

У міському управлінні освіти розглядають перспективу продовження навчання у школах на початок червня. Зазвичай останній дзвінок у черкаських школах лунав наприкінці травня.

Заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна заявила, що остаточне рішення щодо всіх запропонованих нововведень буде ухвалено після обговорення з директорами шкіл та ліцеїв.

Сообщение Жодних канікул та шість днів занять: в Україні школи перейдуть на новий формат навчання появились сначала на NEWS TiME.


Читайте також:


Залишити коментар: