Жінки дурніші за чоловіків – вчені

Фахівці довели, що чоловіки більш схильні до вирішення складних завдань, а жінкам приймати правильні рішення заважає їхня відверта емоційність.

Вчені в Кембриджському університеті з’ясували, що чоловічий мозок значно краще справляється зі складними завданнями, ніж можуть зробити це жінки. Про це повідомляє pnas.org.

Нейробіологи і нейрофізіологи провели дослідження жіночого і чоловічого мозку. Під час вивчення даних майже 700 тисяч осіб з’ясувалося, що чоловіки більш схильні до систематизації та впорядкування процесів, що дозволяє їм краще справлятися з багатовекторними завданнями і виявляти деталі.

Жінки ж схильні до емоційної оцінки, через що в 75% випадків приймають неправильні рішення. Дослідження показали, що щоденний стрес і емоційні струси заважають жіночому мозку функціонувати продуктивно.

Чоловіки переважно конструктивно скупі на емоції, що дозволяє їм досягати успіхів у фінансових і IT-сферах, а також в управлінні великими структурами. Жінки ж процвітають у гуманітарних і творчих сферах.

Нейробіологи пояснюють такі показники тим, що в чоловічому мозку є велика кількість своєрідних бар’єрів до стресів і подразників. Це допомагає чоловікам чітко концентруватися і не витрачати енергію на емоційні реакції.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: