Зеленський відповів на запитання, коли біженці зможуть повернутися до УкраїниПід час спілкування зі ЗМІ за результатами переговорів із прем’єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном у Києві, 6 червня Президент Володимир Зеленський відповів на запитання журналістів про те, коли українці, які втекли від бойових дій до ЄС та інших країн, зможуть повернутися додому.

Пише - джерело.

Глава держави зазначив, що для цього в Україні має скластися безпечна ситуація. Зокрема, країна потребує надійного захисту від російських ракетних ударів.

“Хоч би як розгорталася війна на полі бою, але пріоритет все ж таки – безпека неба. Ми всі розраховуємо і підтверджуємо, поки теоретично, але розраховуємо на прибуття в Україну потужних air defense system. Це важливо, тому що дозволить повернутися додому жінкам та дітям”, – пояснив Зеленський.

Західні партнери вже отримали від Києва перелік необхідного озброєння та систем ППО. Президент додав, що терміни закінчення війни також залежать від підтримки збройних сил і вітчизняної економіки з боку громадян України.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: