Зеленський у День батька показав дитячі фото з татомПрезидент України Володимир Зеленський 20 червня привітав свого тата Олександра Семеновича з Днем батька та зазначив, що щасливий бути його сином. Політик також опублікував дитячі фото з татом.

Пише - джерело.

Світлини дитячого та юного віку президент запостив на своєму каналі в Telegram. Він наголосив, що мати доброго, уважного, турботливого батька, захисника й друга – це радість і мотивація постійно рухатися й працювати, маючи приклад для наслідування.

“Стати батьком – це велике щастя. Бути батьком – це велика відповідальність. Бути хорошим батьком – це велика праця. А бути сином такого батька особисто для мене – це велике щастя, велика праця і велика відповідальність водночас. Знаю про це точно й відчуваю все своє життя”, – йдеться в повідомленні.

Він подякував татові за “виховання, знання, принципи, характер, звичку ніколи не опускати рук, волю ніколи не здаватись і завжди йти до кінця”. Проте найщиріші слова, за словами президента, він говорить батькові віч-на-віч.

“Дякую за те, що мудро відчуваєш, коли потрібно підтримати, коли – порадити, а коли – покритикувати. Коли потрібно сказати щось важливе, а коли важливо помовчати і слова не потрібні. І дякую за те, що знаєш: найголовніші та найщиріші мої слова для тебе не в соцмережах, а вдома, на кухні, наодинці, відверто, у вічі, за чаркою, поки мама відійшла і не бачить наших мокрих очей”, – написав президент.

Він побажав татові здоров’я та закликав берегти себе та маму.

“З Днем батька, Олександре Семеновичу! Будь здоровим! Бережи себе! Бережи маму!” – підсумував глава держави.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: