Зеленський розтрощить режим Путіна:” його нічний кошмар”, неймовірний прогноз


Володимир Зеленський на посаді президента України може завдати нищівного удару по режиму Володимира Путіна

Про це у своїй статті написав британський журналіст Едвард Лукас, передає Укрінформ

За його словами, обрання Володимира Зеленського на посаду президента України не тільки руйнує головні кремлівські міфи про українців, але і може привести до повалення багаторічного режиму самого Володимира Путіна.

«Володимир може призвести до падіння Володимира … Обрання Володимира Зеленського Президентом України — це нічний кошмар для Володимира Путіна і його все більш зношеного режиму в Росії», – стверджує Лукас.

Британський журналіст не сумнівається, що в Україні пройшли справжні вибори з повністю непередбачуваним результатом. Адже на перемогу сподівалися і Юлія Тимошенко, і Петро Порошенко, але впевнений тріумф отримав 41-річний Зеленський, який зіграв роль несподіваного президента з простого народу в телесеріалі.

На думку журналіста Лукаса, сам знак того, що люди можуть робити вибір на цих виборах, вже досить поганий для режиму Володимира Путіна. Він руйнує стандартний наратив кремлівської пропаганди щодо України — мовляв, це “failed state” з підробкою на демократію.

«Насправді ж Україна дала відсіч і зупинила Росію. Економіка, суспільство, політична система України потрапили під сильний тиск — але Україна відмовилася зігнутися», – підкреслив він.

Обрання Зеленського, за словами журналіста, також розбиває головний міф Кремля про Україну, мовляв, нею керує «фашистська хунта, яка використовує нацистських хуліганів для розправи з опозицією».

“У нього (Зеленського-ред.) вагоміший меседж: потужний коктейль зі свободи, законності та гідності, ставлення до інтеграції із зовнішнім світом як до можливості, а не загрози. При цьому путінський режим пропонує своїм людям стагнацію, параною та ізоляцію», – пояснює журналіст.

Лукас також зазначив, що після обрання перед Володимиром Зеленським виникає і ряд великих викликів, адже у нього немає політичного досвіду і він протистоїть парламенту та мережі бюрократичних інтересів.

“Саме тому для нас за межами України потрібно допомогти новій владі Зеленського всіма можливими способами. Ми сприймали Україну як бастіон проти імперіалізму Кремля. Зараз ставки набагато вище. Успіх України може прокласти шлях до довгоочікуваного світанку демократії і свободи в Росії», – підсумував він у своїй статті.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: