Зеленський пригостив американців салом на “крихітній радянській кухні” своїх батьків (фото)Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю американському каналу CBS News. Цікаво, що бесіду з журналісткою Холлі Вільямс він вів за сніданком у квартирі своїх батьків в Кривому Розі.

Пише - джерело.

Відповідне фото з’явилося на сайті авторитетного телеканалу, де також вийшов великий матеріал про президента.

“За сніданком Зеленський, єдина дитина в сім’ї, сказав нам, що його батьки завжди турбувалися за нього з моменту його обрання на найвищу посаду в Україні”, – йдеться в матеріалі.

Під час бесіди журналістка також запитала батьків Володимира Олександровича, чи задоволені вони, що їх син віддав перевагу політиці акторську кар’єру гумориста.

“Напевно, мені більше до душі комедія”, – з посмішкою відповів батько президента.

Додамо, що на фото можна побачити, чим пригощали журналістів батьки Зеленського. Так, на столі були сало на житньому хлібі, сашимі з лосося, огірки, помідори, ковбасна нарізка, домашнє печиво і бренді. Цим всім гості ласували, як пише журналістка, “на крихітній радянській кухні”.

Нагадаємо, журналісти показали, як виглядає будинок в центрі Києва, де живе Володимир Зеленський зі своєю сім’єю. Будинок знаходиться на вулиці Грушевського, 9а. При цьому квартирами в даному будинку також володіють бізнес-партнери колишнього лідера Студії “Квартал 95”. Сусіди іноді приходять один до одного в гості.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: