Зеленський назвав три досягнення на посаді президентаПрезидент наголосив, що він робить все, щоб нас поважали за кордоном.

- джерело.

Президент України Володимир Зеленський назвав три досягнення на своїй посаді. Це – суб’єктивізація України, інфраструктура та армія.

Про це він сказав 26 серпня в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі 1+1.

“Я вважаю, що ми точно суб’єктивізуємося. Я роблю все, щоб нас поважали за кордоном – не тільки всередині нашої країни. Щоб рахувалися з нашою думкою. Щоб ми були суб’єктом, щоб за нас не вирішували питання. Вважаю, що історично, коли наші політики жаліються, що то ми були під одними, то під іншими, – вважаю, це неправильна поведінка. До речі, ми на Майдані показували історію України – не яка була під кимось, а яка проходить це все. Проходить швидко. Було різне, але найголовніше – куди ти йдеш. Йдеш тільки вперед”, – сказав президент.

Також Володимир Зеленський наголосив, що для України важливою є інфраструктура та сильна армія.

“Інфраструктура. Я вважаю, ганьба, якщо в тебе немає інфраструктури в Україні. Коли всі прилітали в Україну, казали: “Слухай, прекрасна країна, але доріг і мостів – нуль, готелів немає. Де жити незрозуміло. Замки прекрасні, зайдеш – не відремонтовані. Заходиш у музей – просто неможливо на це дивитися без сліз”. Я вважаю, що Україна може бути вітриною європейською. Тому що тут і історія, і пам’ять, і природа, і їжа прекрасна, і люди. У нас одна з найпотужніших на сьогодні армій в Європі. Вибачте, не думаєш ні про свободу, ні про бізнес, коли летять літаки не як на параді, а літаки ворога. Я вважаю, що свободу треба захищати. І в захисті свободи повинен бути порядок”, – пояснив Володимир Зеленський.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: